seslitanis, sesli chat anlatımı

Öncelikle Merhabalar Bugün Sizlere Sesli sohbet nedir? Sesli sohbet kurallar ve sesli sohbet kelimesinin anlamını siz değerli kullanıcılarımıza anlatacağız.

Sesli sohbet kullanıcıların Speakychat tabanlı sistemden sesli sohbet siteleri aracılığı ile kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bir sistemdir. Sohbet sitelerinin yanı sıra skype,facebook vs. gibi sistemlerde sunulan ücretsiz sesli sohbet sistemleri mevcuttur. Fakat sesli sohbet sitelerinin farkı herhangi bir masaüstü aracı yüklemenize gerek olmaması ve kişileri listenize ekleme gibi bir zorunluluğu yoktur.

Sesli sohbet sitelerinde yapmanız gereken tek işlem bir defaya mahsus Speakchat Activex yükleme olup, bu program tamamen ücretsiz ve zararsızdır. Ayrıca bu program masaüstünüzde görünmez. Sadece sesli sohbet sitelerine giriş yaparken sorun yaşamamanızı sağlamaktadır.

Sesli sohbet sitelerindeki kurallar nelerdir?

Sesli sohbet sitelerinde argo rumuz (nick) almak kesinlikle yasaktır.
Sesli sohbet odalarında aşırı flood atmak yasak olup oda engeli almanıza neden olabilir.
Sesli sohbet odalarımızda argo kelimeler ve karşınızdaki kişileri rencide edici sözler kullanmak yasak olup aksi halde gag ve ban cezası almanıza neden olur.Sesli sohbet odaları içiresinde genel yazışmadan skype adresi, facebook, telefon numarası vs. vermek yasak olup sitemizin yetkilileri tarafından gag ve ban cezası almanıza neden olabilir.

Seslisohbet odaları içerisinde uygunsuz webcam açmak yasak olup ağır cezalar almanıza neden olur
SesliTanis.com sohbet sitemizin odaları içerisindeki kullanıcılarımızın ve yetikililerimizin uyması gereken kurallar bunlardır. eksik gördüğünüz yada bizlerden beklediğiniz konuları alt taraftaki yorum yap kısmına yazarak iletebilirsiniz arkadaşlar.

Bu alana reklam verebilirsiniz!