Tiqy06.com Tiqy06

Evet By tiqy06 siteme yazdığın makale hakkında karşılık olarak sanada yazılanlar.

Hala ıslarla durduk yere insanların sitesine neden blog atarsın veya tags etiketlerine site isimlerini ekleyip google’de çirkin bir görünüme neden olursun.

Amacını bir türlü anlamış degilim böle yapınca sitene user mi geliyo veya user mi çekiyorsun sölede bilek. yıllardan beri aynı numara ve index alıp sitelerin kapandıgında bir başka siteden index aldırıyorsun.

Her türlü bokluk sende çakallık sende, +18 site işleri sende lafa geldimi artissin delikalısın ya ama +18sin o ne olcak he şöle yaparım böle yaparım gibi sözlerle gelme bana fazla atar bilmem nereye batar bilmem anlatabildim mi senin sitene blog veya herhangi makale yazılmıyor sende yazma yazılıncada erkekleşme kabullen işine bak mademki insanların emeklerine çamur atıcan hemde erkeklik yapıcan yok öle. karşılıgında blog yıyorsan sende oturup susmayı bilicen ya bu işleri yapmıcan yada yapıyorsan birşeyleri kabullencen ben şahsen senin yaptıgını yapmış olsam ve yazdıgım bloglar hakkında bana  herturlu yorum veya blog geldiginde ben karşılık vermem sebebi ise? kendim kaşındım derim susarım bi sebep bulamam ama siz öle degilsiniz bak şimdi bu makaleye hemen oturur cevap yazarsın bana tehtitler savurursun siz böle çakal çukalsınız işte.

Tiqy06.com

Karşılık verir bana daha çok blog atarsan sorun bende sana atarım google de ortada kötü bi görüntü ortaya çıkar başkada bişey olmaz kafana göre yani.

Bu alana reklam verebilirsiniz!