OnlineTanis

Merhaba Sevgili okuyucularımız. sizlerle müjdeli bir haberi paylaşmak istiyorum. onlinetanis.com site adresimiz bugün itibari ile hizmete açılıyor.

onlinetanış, sitemiz seslitanis.com ile birlikde insanlarımıza daha kolay ve özgürcü arkadaşlık bulma konusunda öncülük yapmak için hizmete açıyoruz. sitemiz şuan yapım aşamasındadır tüm çalışmalarımız devam etmekde online tanışma ile neler yapılabilir.

Online Tanis  Sitemizin Anlatımı.

Onlay tanişma sitemiz türkiye ve avrupa olmak üzere pek çok ilimizde hizmet verecek şekilde tasarlanmış ve arkadaşlık konusunda en iyi şekilde dizayn edilmiştir. sitemiz isminde oldugu gibi online olarak yapılacak arkadaşlık ve tanışma ile olay yaratıcak. öncelikle onlinetanis.com adresine gelerek hemen kendinize uygun bir isimle ücretsiz kayıt olunuz ve ardından cinsiyet, yaş, şehir, iletişim bilgileri, ekleyiniz ardından dinamik profil resminizi ekleyip bu işlemi bitirip diğer işlemlere geçiniz.

Bunları tamamladıktan sonra sıra arkadaşlık ilanlarına geçebiliriz. sitemizde arkadaşlık, ve sevgili bulma ilanları paylaşmak tamamen ücretsiz olup online olarak yapılmakdadır. kişiye özel ilan ve kayıt sistemi ile devrede olan onlinetanis.com adresi tamda istediginiz gibi arkadaş, eş, sevgili bulma, ve tanışma sitesi olarak ayarlandı.

Siteye kayıt olan kişi farklı seçeneklerde özelliklere sahip bunlar 5  adet profil resmi ve abone olma kişi takip etme, vs gibi özellikler barındırmakda. sitemiz bugun inş sizlerle buluşacakdır. Bizleri takip etmeye devam edin. ilği ve alakanızdan dolayı Sonsuz Teşekkürlerimi iletiyorum Saygılarımla.

Bu alana reklam verebilirsiniz!